21. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek “Biblioteka – miejsce na czasie”

Plakat dotyczący tygodnia bibliotek, a na nim wszystkie informacje

21. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Biblioteka – miejsce na czasie. ZAPRASZAMY!

• Miejsce dla młodych – rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród w konkursie na nazwę miejsca dla młodych. Termin: 14 maja, godz. 17.00.
  • Nowa oferta biblioteki: Wypożyczamy GRY !!! Planszówki będzie można wypożyczać w Czytelni Komputerowej na parterze biblioteki. Termin: od 14 maja.
  • Narysuj laurkę dla biblioteki  zapraszamy najmłodszych czytelników do wykonania prac plastycznych – Oddział dla Dzieci. Termin: 8-15 maja.
  • Z jakiej jestem książki – codzienny quiz na Facebooku i Instagramie. Zdjęcia – zagadki inspirowane okładkami książek z udziałem naszych bibliotekarzy. Dla pierwszego czytelnika, który odgadnie tytuł książki i prześle go w wiadomości prywatnej – nagroda niespodzianka. Termin: 8-15 maja.

Opublikowano przez w dniu 2 maja 2024 w Aktualności