Myślenicki Dzień Kobiet

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet zapraszamy do udziału w Konkursie MOJA KOBIECA BIBLIOTECZKA.

Zadanie polega na przesłaniu fotografii z krótkim komentarzem. Na zdjęcia czekamy do 28 LUTEGO 2021 r.
Do wygrania 5 bonów podarunkowych o wartości 100 zł do wykorzystania w lokalnych salonach urody.
Wszystkie nadesłane fotografie prezentowane będą wraz z autorskimi komentarzami na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach oraz  na Facebooku Biblioteki począwszy od dnia 8 marca 2021 r.

Wydarzenie w ramach Myślenickiego Dnia Kobiet 2021 – Panie Paniom.

REGULAMIN KONKURSU MOJA KOBIECA BIBLIOTECZKA

Organizatorzy konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka
    w Myślenicach, adres siedziby: 32-400 Myślenice, ul. Adama Mickiewicza 17.

I  Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia domowej biblioteczki i opatrzenie go krótkim komentarzem.

II  Zasady konkursu

1. Konkurs organizowany jest w ramach Myślenickiego Dnia Kobiet 2021 – Panie Paniom.
  2. Prace będą oceniane pod kątem spójności fotografii z komentarzem i najciekawszego komentarza do zdjęcia.
  3. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  4. Każdy uczestnik może przesłać 1 zdjęcie.
  5. Do każdego zdjęcia uczestnik dołącza:
  6. Komentarz
  7. Imię i nazwisko
  8. Adres, telefon

III  Terminy, sposób doręczenia prac

1. Konkurs rozpocznie się dnia 19.02.2021 r. i będzie trwał do 28.02.2021 r.
  2. Pracę należy przesłać:
    • poprzez wiadomość prywatną na profil Biblioteki na Facebook lub
    • na adres mailowy biblioteka@myslenice.pl (tytuł wiadomości Konkurs).

IV  Wyniki konkursu, nagrody

1. Wyłonienie laureatów Konkursu: nagrodę – bon podarunkowy o wartości 100 zł do  lokalnych salonów piękności otrzyma 5 najciekawszych zdjęć z komentarzami.
  2. Nagrodzone osoby zostaną powiadomione do dnia 8.03.2021 r.
  3. Nagrodzone posty zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz na portalu społecznościowym Facebook Organizatora od dnia 8.03.2021 r.
  4. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie Konkursu decyduje Organizator. Od decyzji organizatora nie przysługuje prawo odwołania.
  5. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 12 272 06 61, wew. 1.

Opublikowano przez w dniu 19 lutego 2021 w Aktualności