Książkową ucztę czas zacząć!

Tysiące e-booków do czytania za darmo na czytnikach, tabletach, komputerach i smartfonach

W ramach Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, Priorytet 1 Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną finansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zakupiono partię kodów do platformy Legimi.

Osoby, które chcą otrzymać kod mogą odebrać go osobiście w Wypożyczalni i Czytelni Naukowej lub poprzez pocztę elektroniczną.

Zasady korzystania:

• Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy zapisani do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach, posiadający ważną kartę biblioteczną oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki.
  • W celu uzyskania kodu dostępu należy przyjść do biblioteki lub wysłać wiadomość 1 dnia danego miesiąca z adresu e-mail podanego w karcie zapisu na adres: biblioteka@myslenice.pl w treści podając imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej lub datę urodzenia. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego pracownik Biblioteki wyśle e-mail z kodem dostępu.
  • Aktywacja musi nastąpić w miesiącu, w którym kod został pobrany. Kod jest aktywny przez 30 dni.
  • Kody można aktywować na stronie: www.legimi.pl/rajska
  • W przypadku osób, które jeszcze nie korzystały z Legimi, system po wpisaniu otrzymanego kodu dostępu będzie prosił o utworzenie konta czytelniczego na tym portalu. Następnie będzie można wybrać typ urządzenie na którym będą wyświetlane e-booki i pobrania/zainstalowania odpowiedniego oprogramowania/aplikacji.
  • Zachowujemy zasadę: jeden mail – jedno konto czytelnicze – jeden kod. Przypominamy, że jeden kod uprawnia do korzystania z zasobu jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach: smartfon, tablet, komputer z Windows 8 lub 10, czytnik e-book InkBook lub PocketBook. (Uwaga: czytnik Kindle nie jest obsługiwany. Nie ma możliwości posiadania jednego aktywnego konta na dwóch czytnikach e-booków.)
  • Każdy Czytelnik może otrzymać tylko jeden kod w miesiącu.
  • W pakiecie Miejskiej Biblioteki Publicznej nie ma kodów do audiobooków.
  • Nie będą brane pod uwagę maile:
    • z prośbą o kody Legimi wysyłane na inne konta mailowe niż podane wyżej,
    • z błędnie podanymi danymi,
    • z prośbami o więcej niż jeden kod z jednej skrzynki mailowej,
    • od osób mających nieuregulowane należności,
    • z prośbą wysłane wcześniej, niż pierwszy danego miesiąca.
  • Brak odpowiedzi jest równoznaczny z brakiem dostępności kodu.
  • Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej napisz: support@legimi.com lub zajrzyj na stronę https://support.legimi.com/hc/pl/

UWAGA! Liczba kodów jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności rozpatrywane są maile wysłane pierwszego dnia danego miesiąca.

Opublikowano przez w dniu 28 grudnia 2020 w Aktualności