Literacka Trasa

Plakat dotyczący wydarzenia na którym są informacje , w tle autobus

Dołącz do naszego ekscytującego projektu Literacka Trasa! Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników literatury do wspólnego odkrywania światów literackich razem z nami. Wsiądźcie z nami w literacki autobus, czytajcie, twórzcie i cieszcie się kulturalnymi doświadczeniami podczas Literackiej Trasy!

Grupa pasjonatek literatury Literackie Trio przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Myślenicach serdecznie zaprasza na Literacką Trasę, której inauguracja odbędzie się 12 lipca 2024 roku przejazdem literackim autobusem! Bezpłatne przejazdy odbędą się o godzinie 15:00 i 16:00, rozpoczynając na przystanku MOKiS i kierując się w stronę Zarabia. W programie przewidziano wspólne czytanie, quizy oraz rozdawanie książek i gadżetów dla uczestników. Zapraszamy do udziału w tej literackiej przygodzie!

Dołączcie do nas na naszej stronie internetowej, śledźcie nas na Facebooku i bądźcie na bieżąco z naszymi wydarzeniami!

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminę Myślenice.

Opublikowano przez w dniu 2 lipca 2024 w Aktualności


Skip to content