2023 “Wiedza to Przyszłość”

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka otrzymała dofinansowanie w programie “Partnerstwo dla książki” na kwotę 12 000 zł. W ramach dotacji będziemy realizować projekt “Wiedza to przyszłość”.

Projekt 𝙒𝙞𝙚𝙙𝙯𝙖 𝙩𝙤 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙨𝙯ł𝙤𝙨́𝙘́ obejmie cykle spotkań w tematyce:

• Trendy w nauce
  • Nowe technologie
  • Środowisko i energia
  • Nowe media

Celem projektu była popularyzacja nauki wśród młodych ludzi, a także kształtowanie ich świadomej postawy wobec nowych mediów i technologii, tak by były one sprzymierzeńcami w ich rozwoju. Organizowane wykłady i warsztaty stanowiły inspirację poszerzającą paletę wyboru drogi zawodowej dla uczniów szkół średnich. W ten sposób zachęcano również do korzystania ze zbiorów naukowych i popularnonaukowych naszej biblioteki.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Opublikowano przez w dniu 11 listopada 2023 w