Otwarcie nowej Galerii

Plakat dotyczący wystawy fotografii, plakat jest czarny z mężczyzną w tle

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach oraz Stowarzyszenia Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto serdecznie zapraszamy na Otwarcie X Wystawy Przeglądowej mgFoto pt. Paradygmaty.

Kuratorem tej wystawy jest Członek Związku Polskich Artystów Fotografików ZPAF – Okręg Górski – Pan Leszek Górski, który o wystawie mówi: Od intymnych portretów po szerokie krajobrazy, od minimalistycznych planów do pełnych treści obrazów, od zachwycających kolorów do frapującej czarno-bieli. Każdy fotograf postrzega otoczenie na swój sposób i komunikuje to przez swoją niepowtarzalną interpretację. Każda fotografia to inny świat, inna historia, inna emocja. Bo każda fotografia to dzieło solisty. Czy grupa solistów może stać się chórem? Może, i staje się w pracach prezentowanych na tej wystawie. Każdy autor ma swój głos, wszyscy tworzą harmonię. Wsłuchajmy się w nią, poszukajmy jedności w różnorodności, w różnych punktach widzenia, w paradygmatach.

Ponadto w programie wydarzenia:
Otwarcie nowej przestrzeni wystawienniczej Galerii mgFoto.
-Wręczenie medali i nagród w 37 Edycji Międzynarodowych Konkursów Fotograficznych mgFoto – “Świat w 2023”
-Otwarcie Wystawy Pokonkursowej “Świat w 2023”
-Wręczenie nagrody mgFoto “Aparat Roku 2024”

Wydarzenie odbędzie 5 lipca 2024 o godz 18:00 w Galerii mgFoto w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach, ul. Mickiewicza 17

Będzie nam niezmiernie miło jeśli uświetnicie Państwo swoją obecnością to tak ważne dla wydarzenie.

Opublikowano przez w dniu 3 lipca 2024 w Aktualności


Skip to content