ANETA OSTROWSKA GRAFIKA

ANETA OSTROWSKA   GRAFIKA

9 marca 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Ks. Jana Kruczka w Myślenicach odbył się wernisaż wystawy

Aneta Ostrowska –  "Grafika"

Zapraszamy do Galerii BiblioArt.

Aneta Ostrowska mieszka w Stróży. Jest artystką amatorem. Swoje grafiki prezentuje po raz pierwszy. Inspiracją wystawy były zainteresowania sytuacją, statusem i kondycją kobiet w różnych cywilizacjach, w tym głównie afrykańskiej oraz podjęte Studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Polonistyki o specjalności kulturoznawstwo. Artystka jest magisterm Porównawczych Studiów Cywilizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, ma także tytuł licencjata Instytutu Kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie oraz magistra inżyniera Ochrony Zasobów Leśnych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Opublikowano przez w dniu 21 marca 2018 w Bez kategorii