Moje rozumienie patriotyzmu konkurs

Imprezę finansuje Miasto i Gmina Myślenice w ramach Inicjatywy Lokalnej

Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach, Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach, Grupa Literacka „Tilia” oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Myślenicach w ramach Inicjatywy Lokalnej

ogłaszają konkurs: „Moje rozumienie patriotyzmu”

W konkursie mogą uczestniczyć mieszkańcy Powiatu Myślenickiego lub osoby z nim związane przez urodzenie, naukę czy pracę.
Konkurs  przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych:
– osoby dorosłe – powyżej 19 lat
– młodzież 14 – 19 lat
– dzieci do lat 14

Uczestnik konkursu tworzy wypowiedź w dowolnej formie pisemnej o objętości do 3 stron znormalizowanego tekstu (ok. 6000 znaków ze spacjami, czyli 3 strony A4). Preferuje się wydruk komputerowy lub maszynopis, dopuszczalny jest również czytelny rękopis. Prace podpisane wyłącznie godłem słownym  lub cyfrowym, w 3 egzemplarzach, należy umieścić w dużej kopercie  z  zaznaczoną  kategorią  wiekową. Dane uczestnika (imię,  nazwisko, adres, telefon, adres e-mail) należy umieścić w osobnej, dołączonej do pracy konkursowej kopercie oznaczonej tym samym godłem. Godło służy zachowaniu anonimowości autora, koniecznej przy ocenie prac przez jury konkursu. Prace i  koperty z rozszyfrowanym godłem należy dostarczyć (przynieść lub przesłać pocztą) do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. J. Kruczka  w Myślenicach ul. Mickiewicza 17 do dnia 30.09.2017.

Przesłanie pracy jest jednoznaczne z udzieleniem organizatorom pozwolenia na publikację nagrodzonych prac oraz na wykorzystanie danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia konkursu. Organizatorzy zastrzegają sobie również prawo do sporządzenia dokumentacji fotograficznej w celach promocyjnych.
 Jury:
Prace oceniać będzie jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów i zaproszeni goście.
 Nagrody:
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w listopadzie 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej podczas panelu dyskusyjnego na temat patriotyzmu. Na galę finałową będą zaproszeni fundatorzy nagród oraz przedstawiciele mediów. Przewiduje się druk najlepszych prac w lokalnej prasie.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Imprezę finansuje Miasto i Gmina Myślenice w ramach Inicjatywy Lokalnej

Opublikowano przez w dniu 22 września 2017 w Bez kategorii