Nowa Galeria

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej "mgFoto" zapraszają do nowo otwartej Galerii.

Obecnie wystawiane są zdjęcia członków MG Foto, lecz Galeria jest otwarta dla wszystkich i będą mogły w niej być prezentowane różnorodne zdjęcia i prace plasytczne. Podczas inauguracji  na ścianie znalazły się prace: Rafała Hechsmana, który przedstawił Myślenice w tonacji czarno-białej, pejzaże Mariusza Węgrzyna i Grzegorza Żądło, reportaż z podróży do stanu Utah w USA Marka Kosiby oraz portrety autorstwa Michała Turczyka i Michała Zięby. Te wielkoformatowe fotografie można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki. Galeria mieści się w Czytelni Prasy na parterze biblioteki.

Opublikowano przez w dniu 12 lutego 2013 w Bez kategorii