Literacki autobus

Autobus a przy nim ludzie

Literackie Trio w akcji! Pierwsza przygoda Literackiej Trasy za nami! Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem mieszkańców.

Literacki autobus wyruszył z przystanku MOKiS o godzinie 15:00 i 16:00, kierując się malowniczą trasą w stronę Zarabia. Bezpłatne przejazdy przyciągnęły miłośników literatury w różnym wieku, którzy wspólnie uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach.

Podczas podróży czytane były wiersze dla dzieci i dorosłych. Literackie quizy wzbudzały ducha rywalizacji i dobrej zabawy, a dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci książek i gadżetów.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie, które uczyniły to wydarzenie wyjątkowym. Literacka Trasa pokazała, jak wielką radość może przynieść wspólne obcowanie z literaturą.

Już teraz zapraszamy do śledzenia kolejnych inicjatyw naszego Literackiego Trio, które odbywają się przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Myślenicach. Mamy nadzieję, że Literacka Trasa stanie się coroczną tradycją, łączącą pasjonatów książek i wzbogacającą kulturalne życie naszego miasta.

Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach – dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne literackie przygody!

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminę Myślenice.

Opublikowano przez w dniu 12 lipca 2024 w Aktualności