KODY LEGIMI NA PAŹDZIERNIK BĘDZIE MOŻNA ODEBRAĆ 1 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 9.00

KODY LEGIMI NA PAŹDZIERNIK BĘDZIE MOŻNA ODEBRAĆ                                 1 PAŹDZIERNIKA                             O GODZ. 9.00

Komunikat Legimi S.A.:

W związku ze zmianami zasad współpracy z dostawcami treści część ebooków i audiobooków dostępnych za pośrednictwem dystrybutora Dressler Dublin tymczasowo została wyłączona z katalogu abonamentowego dla bibliotek. Dotyczy to wydawców: Albatros, Świat Książki, Powergraph, Bellona, Bukowy Las, MAG, Wydawnictwo Olesiejuk, Fabryka Słów. Proces zmian planujemy zakończyć w ciągu najbliższych tygodni. Książki ww. wydawców obecne na półkach czytelników wciąż można czytać i słuchać.

Poniżej kolejna informacja dotycząca ograniczenia oferty wydawnictw na platformie Legimi:

Opublikowano przez w dniu 18 września 2024 w Aktualności, Banner