Nowe książki w naszej Bibliotece

Bad Friends

Aleksandra Negrońska

NieZwykłe

Związki międzyludzkie przenoszą się ponad osoby, które są w nie bezpośrednio zaangażowane. Doskonale wie o tym bohaterka powieści “Bad Friends. Friends. Tom 1”, Kendall. Jej matka stała się narzeczoną pewnego mężczyzny, który mieszka w Londynie. Wspólnie postanowili, że chcą razem zamieszkać. Z racji na to, że Kendall jeszcze nie mieszka sama, przeprowadza się razem z nimi. Nowe początki zawsze są trudne. Jak poradzi sobie z nimi młoda dziewczyna?

Przeprowadzka nie jest dla Kendall wielkim problemem i końcem świata – żyć można przecież wszędzie. Do tego narzeczony jej matki ma syna, który jest w jej wieku, więc przynajmniej nie będzie sama. Niestety, rzeczywistość nie okazuje się tak kolorowa. Chłopak, Nellson, jest wrogo do niej nastawiony i nalega, aby udawali, że się tak naprawdę nie znają. Oznacza to, że Kendall nie dostanie żadnego wprowadzenia do nowej szkoły, co ją stresuje.

Szkoła, choć niełatwa, pozwala dziewczynie na spojrzenie na znajomych Nellsona. Okazuje się, że jest tam ktoś, kto szybko wpada jej w oko. To niejaki Harry Torres, który jest kapitanem szkolnej drużyny koszykówki. Jej myśli nie mogą przestać krążyć wokół niego, a jej działania bardzo szybko wprowadzają ją w coraz to silniejszy wir wydarzeń i emocji. Jak się w nim odnajdzie?


Dostępność książki można sprawdzić tutaj


Skip to content