Krystyna Zelek - spotkanie z autorką 15 lutego 2024, godz. 18.00

Krystyna Zelek - spotkanie z autorką 15 lutego 2024, godz. 18.00

2024-02-07 09:43:37

Krystyna Zelek

Rocznik 1990. Zakochana w twórczości Tolkiena nigdy nie przestała marzyć, dzięki czemu powstała pisana przez 17 lat książka pt. Sen snem snów. Wieczna romantyczka, marzycielka kochająca muzykę i świat fantasty ponad całą sztukę, zakochana po uszy w porach wieczornych, gdzie granicę przekracza się tylko w snach. Wraz z debiutancką książką pragnie przedstawić sny, których nieprzerwany film wyświetlał się każdej nocy; spinając je w jedną mniej lub bardziej doskonałą całość stworzyła coś, o czym mogła tylko śnić.

Sen snem snów, ukazuje inną rzeczywistość, sprzeczność charakterów, walkę z niesprawiedliwością oraz wątek bardziej niż miłosny, pełen niezwykłych uniesień, niespełnionych marzeń i zatracenia się w drugiej jakże niezwykłej osobie.

Wieczna marzycielka z szeroko otwartym umysłem, ale mocno zaciśniętymi oczami, zerkająca przez palce na to, co może nadejść każdego dnia.

Czy jedno wydarzenie może coś zmienić?
Czy zawsze pamiętasz, o czym śnisz? Czy to na pewno są sny?…
Poznaj opowieść, która zabierze cię w obszary, do których nie zawędrujesz w najśmielszych snach. Przekonasz się, że czasami zaledwie jedna noc może sprawić, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Po przeczytaniu tej historii może się okazać, że nie ma pewności, ile jest w twojej głowie, a ile wydarza się naprawdę.
Być może okaże się, że jedno wydarzenie może zmienić wszystko.
A to jeszcze nie koniec…

Źródło: https://wfw.com.pl/ksiazki/sen-snem-snow/
Warszawska Firma Wydawnicza