ZAPRASZAMY NA WYKŁAD

inż. Wojciech Krajewski

“Technologia upraw wertykalnych”

Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jerzego Kruczka w Myślenicach zaprasza na wykład inż. Wojciecha Krajewskiego “Technologia upraw wertykalnych.”
Wykład odbędzie się 18.09.2023 r. o godzinie 11.00. Wstęp wolny,

Inżynierowie, to osoby które rozwiązują problemy o których nie wiemy w sposób których nie rozumiemy. Czy zastanawialiście się, jak nauka, informatyka i inżynieria mają wpływ na to co jemy? Nie ma obszaru którego nauka, postęp i biznes mocno by nie zmieniły – widzimy to w elektronice i medycynie. Zobaczmy jak uprawy wertykalne w kontrolowanych warunkach zmieniają nasze życie.

Inż. Wojciech Krajewski – Stara się mówić sensownie i nie nudno. Współzałożyciel Hydropolis. Pasjonat technologii, ale pod kątem wartości dodanej jaką ona dla nas niesie. Człowiek, który uważa, że każdy z nas ma możliwość świadomego kreowania co będzie jutro.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.

Opublikowano przez w dniu 14 września 2023 w Aktualności