Koncert kolęd w Bibliotece

Chór HURA śpiewa.

Muzyka, śpiew od zawsze były, są i będą jednym z elementów celebracji ważnych wydarzeń. Podczas świętowania Bożego Narodzenia szczególnie chętnie śpiewamy i słuchamy wyjątkowych na tę okazję pieśni jakimi są kolędy i pastorałki. Brzmią wyjątkowo na każdej scenie, dając  wiele radości i wzruszeń, a tych nie zabrakło na tradycyjnym Koncercie Kolęd w naszej Bibliotece w wykonaniu chóru HURA pod batutą Magdaleny Starzec.

W tym roku odbył się on pod tytułem Gloria in Excelsis Deo. Chór HURA zaprosił do wspólnego występu Tomasza Chorzalskiego oraz Młodzieżowy Zespół Wokalny Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w Myślenicach z akompaniamentem Krzysztofa Głowackiego.

Dzięki niezwykłej akustyce budynku Biblioteki wystarczyło zaledwie kilka pierwszych dźwięków bożonarodzeniowej melodii by wprowadzić niepowtarzalną atmosferę, niosąc spokój, radość i poczucie bliskości.

Po koncercie artyści zostali nagrodzeni owacją na stojąco przez zasłuchanych i zachwyconych czytelników.

Zapraszamy za rok!

Opublikowano przez w dniu 19 stycznia 2023 w Aktualności