Biblioteka Bliżej

Zastępca burmistrza przemawia do gości

Projekt “Biblioteka Bliżej” dobiegł końca! Dziękujemy Wszystkim za przybycie na uroczystą galę! Gościliśmy zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mateusza Sudra, naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice Małgorzatę Ciemińską, przedstawicieli Gminnej Biblioteki Publicznej im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach, Biblioteki Samorządowej w Tokarni, Myślenickiego Klubu Fantastyki, Przytul Sierściucha oraz Antoninę Sebestę.

Wszystko jest możliwe dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu BLISKO!! Realizacja inicjatywy oddolnej. Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Opublikowano przez w dniu 15 listopada 2022 w Aktualności, Banner