MISJA: DETEKTYW

Zapraszamy młodszych Czytelników do udziału w lipcowych konkursach !!

Regulamin konkursu „Baśniowa Akademia”

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach, zwana dalej Biblioteką.

2. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

II. Cele konkursu

1. Promocja literatury dziecięcej.
2. Zainspirowanie czytelników do aktywnego i wartościowego spędzania wolnego czasu w przestrzeni Biblioteki.

III. Zasady i warunki uczestnictwa

1. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć wypełniony formularz konkursowy „Baśniowa Akademia” do Oddziału dla Dzieci w dn. 1.07.-30.07.2022 r. Formularze dostępne są w Bibliotece.
  3. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 3 do 10 lat zapisanych do Biblioteki.
    W wypełnianiu formularza zgłoszeniowego mogą pomagać im dorośli opiekunowie.
  4. Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden formularz konkursowy.

IV. Nagrody
1. Tytuł laureata konkursu otrzyma uczestnik, który prawidłowo wypełni formularz konkursowy i udzieli prawidłowych odpowiedzi na wszystkie zawarte w nim pytania.
4. Wszyscy laureaci otrzymają nagrody.
5. Odbiór nagród odbywać się będzie w Bibliotece (ul. Adama Mickiewicza 17) w godzinach jej pracy, w dn. 9-31.08.2022 r.
6. Nagrody nie będą wysyłane pocztą.

V. Terminy

1.07. – 30.07.2022 r. – składanie wypełnionych formularzy konkursowych w Oddziale dla Dzieci Biblioteki.

do 8.08.2022 r. – publikacja na stronie Biblioteki (biblioteka.myslenice.pl) prawidłowych odpowiedzi oraz listy laureatów konkursu.

9.-31.08.2022 r. – odbiór nagród przez laureatów.

VI. Przepisy końcowe
1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany podanych terminów konkursu.
2. W sprawach dotyczących konkursu prosimy o kontakt w Oddziale dla Dzieci.
3. Organizator oświadcza, iż dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania i rozdawania nagród), zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Regulamin konkursu „Tropiciel Słów”

I. Postanowienia ogólne

2. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

II. Cele konkursu

1. Promocja literatury dziecięcej.
w przestrzeni Biblioteki.

III. Zasady i warunki uczestnictwa

1. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć wypełniony formularz konkursowy „Tropiciel Słów” do Oddziału dla Dzieci w dn. 1.07.-30.07.2022 r. Formularze dostępne są w Bibliotece.
  3. Konkurs adresowany jest do czytelników Biblioteki w wieku od 10 do 14 lat.
  4. Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden formularz konkursowy.

IV. Nagrody
4. Wszyscy laureaci otrzymają nagrody.
6. Nagrody nie będą wysyłane pocztą.

V. Terminy

1.07. – 30.07.2022 r. składanie wypełnionych formularzy konkursowych w Oddziale dla Dzieci Biblioteki.

9.-31.08.2022 r. – odbiór nagród przez laureatów.

VI. Przepisy końcowe
1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany podanych terminów konkursu.
2. W sprawach dotyczących konkursu prosimy o kontakt w Oddziale dla Dzieci.

Opublikowano przez w dniu 1 lipca 2022 w Aktualności