Wydobyte z cienia – druga edycja konkursu

Wydobyte z cienia – druga edycja konkursu

Każdego dnia pokonują dziesiątki przeciwności, wytrwale osiągają zamierzone cele, pielęgnując swoje wrodzone talenty rozkwitają i zachęcają innych do wysokich lotów. Kto? Nasze mamy, babcie, ciocie, siostry, nauczycielki, koleżanki, sąsiadki… Często robią to po cichu, niemal niezauważalnie. Dlatego przyszła pora, by wydobyć je z cienia! Niech ich przykład inspiruje i dodaje skrzydeł kolejnym pokoleniom!

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu “Wydobyte z cienia”, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach oraz Myślenice Itv Telewizję Internetową – Region Południe. Tym razem zadaniem uczestników jest zaprezentowanie niezwykłych (choć niekoniecznie powszechnie znanych) postaci z ich najbliższego otoczenia – kobiet związanych z gminą Myślenice.

Kto może wziąć udział?

Konkurs adresowany jest do uczennic i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Myślenice.

Terminy:

Termin nadsyłania prac: 9.04.2022 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi do: 23.04.2022 r.

Nagrody:

Wybrane nagrania stanowić będą część filmu o niezwykłych kobietach, który zostanie opublikowany na stronach Organizatorów.

Dodatkowo Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Pulę nagród w konkursie stanowią upominki ufundowane przez Miasto i Gminę Myślenice, Miejską Biblioteczną Publiczną im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach oraz 10 egzemplarzy książki „Kobiety. Badaczki, czempionki, awanturnice”, ufundowanych przez Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”.

Odbiór nagród odbywać się będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. J. Kruczka w Myślenicach (ul. A. Mickiewicza 17) w godzinach jej pracy, od dnia ogłoszenia wyników konkursu.

Wysyłanie prac

Krótkie nagrania (trwające maksymalnie 120 sekund) należy przesyłać w formacie mp4 na adres: biblioteka.dzieci@myslenice.pl do dn. 31.03.2022 r. (w tytule maila wpisując: „Wydobyte z cienia”).

Mail powinien zawierać: imię i nazwisko autora pracy, jego wiek oraz numer kontaktowy opiekuna prawnego autora, a także skan podpisanej„Zgody”.

W razie problemów z wysyłką pliku, prosimy o kontakt z Organizatorem.

Udział w konkursie oznacza akceptację poniższego Regulaminu.

Opublikowano przez w dniu 8 marca 2022 w Aktualności


Skip to content