Konkurs! Z jakiej jesteś bajki?

Konkurs! Z jakiej jesteś bajki?

“Niech żyją wakacje! Niech żyje morze i las! I niebo, i słońce, wolny, swobodny czas!”

Pomimo upływu lat czy aktualnych nieprzewidzianych okoliczności, wakacje to dla większości młodych ludzi wciąż czas odpoczynku i swobody. Czas, kiedy wreszcie można pofolgować swoim pasjom i bez presji teamsowo-zadaniowo-sprawdzianowej, rozwijać twórcze zainteresowania.

Dla pasjonatów książek, zagadek i filmów mamy specjalne zaproszenie – zaproszenie do opowiedzenia o “ich bajce”.

Znamy już Laureatkę pierwszej edycji konkursu “Z jakiej jesteś bajki?”

Serdecznie gratulujemy czytelniczce naszej biblioteki, dziewięcioletniej Emilce Dymek, która wcieliła się w… no właśnie – w kogo? Zobaczcie sami!

Emilce gratulujemy fantazji i odwagi, a jej bliskim – wyrozumiałości i wsparcia w działaniach twórczych! Dziękujemy wszystkim Autorom i współtwórcom przesłanych zagadek.

Przypominamy, że do zdobycia pozostaje 9 książkowych pakietów, bo konkurs trwa jeszcze do 15.09.2021 r. Ale uwaga! O wyborze nagród decyduje kolejność nadsyłania nagrań.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Wybierz dowolną postać literacką.

2. Nagraj krótki filmik, w którym się w nią wcielisz (opowiesz o sobie, odegrasz scenkę z jej  udziałem). Nie zdradzaj jej imienia i nazwiska, ani tytułu książki, z której pochodzi!

3. Prześlij do nas filmik (szczegóły na temat wysyłania nagrań – poniżej).

4. Czekaj na wyniki!


Pakiet dowolnie wybranych książek z aktualnej, dostępnej oferty Wydawnictwa Adamada o łącznej wartości do 150 zł ufundowany przez:

Pakiet książek: Misja Xibalba, Misja Feniks, Wszystko z winy pioruna, Tajemne życie magów, Cudowna podróż Freddiego Yatesa, Siostry, psy i wariaci, Pop! ufundowany przez:

Pakiet 5 książek z serii Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce ufundowany przez Wydawnictwo BIS:

Pakiet książek: Powrót do krainy potworów, Zakręcona Cassidy. Tom 2. Gwiazda reportażu, Zakręcona Cassidy. Tom 1. Geniusz z przypadku, Mati i zagadka Świętego Graala, Naukowa demolka – zwierzęta, Naukowa demolka – kosmos ufundowany przez Wydawnictwo:

Pakiet książek młodzieżowych: “Dziewczyna, która klaszcze“, “Susza” Neal i Jarrod Shusterman, “Sprawa Sary” Karolina Głogowska, “Oczy mam tutaj” Laura Zimmerman ufundowany przez Grupę Wydawniczą Foksal:

Pakiet książek: “Ikabog“, “Harry Potter i Kamień Filozoficzny” (Gryffindor),  “Pet Agents. Na ratunek zwierzakom“, “Pet Agents. Na tropie złodzieja“, “Morze. Odpływ” (książka z autografem autora) ufundowany przez Wydawnictwo:

Pakiet dowolnie wybranych książek z aktualnej oferty Wydawnictwa Muchomor o łącznej wartości ok. 150 zł ufundowany przez Wydawnictwo:

Pakiet 5 książek-niespodzianek od Wydawnictwa Literatura o łącznej wartości ok. 150 zł ufundowany przez:

Pakiet książek: “Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu“, “Friegiel i Fluffy. Więźniowie Netheru“, “Frigiel i Fluffy. Las Varogg“, “Frigiel i Fluffy. Bitwa na równinach Meraim” ufundowany przez Wydawnictwo:

Pakiet 5 książek-niespodzianek o łącznej wartości 155 zł dla dzieci w wieku 4-7 lat ufundowany przez Wydawnictwo:

Wybierz nagrodę dla siebie!

Laureat I edycji (zakończonej 15.07.2021 r.) wybiera nagrody spośród wszystkich zaprezentowanych poniżej, laureaci kolejnych edycji – z puli pomniejszonej o wybrane wcześniej pakiety.

Nagrody będą rozsyłane przez Sponsorów wyłącznie na terenie Polski.

Terminy

Prace będą oceniane, nagradzane i publikowane w pięciu edycjach – w zależności od terminu ich nadesłania:

I edycja: prace nadesłane do 15.07.2021 r.

II edycja: prace nadesłane do 31.07.2021 r.

III edycja: prace nadesłane do 15.08.2021 r.

IV edycja: prace nadesłane do 31.08.2021 r.

V edycja: prace nadesłane do 15.09.2021 r.

Ogłoszenie wyników kolejnych edycji nastąpi do 7 dni po ich zakończeniu.

Wysyłanie nagrań

By wziąć udział w konkursie należy wykonać krótkie nagranie (trwające maksymalnie 120 sekund), zamieścić je w serwisie YouTube jako NIEPUBLICZNE i przesłać link do niego na adres: konkurs@bibliotekainspiracji.pl. W tytule maila należy wpisać: „Z jakiej jesteś bajki?”.

Mail powinien zawierać: imię i nazwisko (ewentualnie pseudonim) autora pracy, jego wiek oraz numer kontaktowy autora (lub jego opiekuna prawnego – w przypadku uczestników niepełnoletnich).

Do wiadomości mailowej należy dołączyć podpisaną zgodę na przetwarzanie danych (zdjęcie lub skan) – do pobrania – Zgoda konkurs Z jakiej jestes bajki

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.  Regulamin konkursu Z jakiej jestes bajki

Jeden Uczestnik może zgłosić maksymalnie jedno nagranie w każdej edycji konkursu (terminy kolejnych edycji – powyżej).

Opublikowano przez w dniu 8 lipca 2021 w Aktualności


Skip to content