Znajdziesz mnie w bibliotece – konkurs – zagadka nr 10

Konkurs „Znajdziesz mnie w bibliotece!”

Szukasz wiedzy, rozrywki, wytchnienia, motywacji, porady…?

Znajdziesz je w bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach zaprasza swoich Czytelników do wspólnego świętowania XVIII Tygodnia Bibliotek. Od 8 do 15 maja 2021 r. na kanale Biblioteki w sieci Youtube emitowane będą krótkie zagadki filmowe. W każdej z nich zaprezentowany zostanie przynajmniej jeden bohater – prosto z kart naszych najpopularniejszych książek!

Intrygujące, zaskakujące i zabawne zagadki to jeszcze nie wszystko! Właściwie to zaledwie wstęp – wstęp do konkursu, w którym zostanie wyłonionych aż 10 laureatów.

Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział?

1. Rozwiązać wybraną zagadkę filmową.
  2. Wymyślić hasło promujące bohatera zagadki lub książkę/ serię książek, z której pochodzi.
  3. Wypełnić “Formularz zgłoszeniowy” oraz “Zgody” (dostępne poniżej a także w bibliotece) i dostarczyć je do Oddziału dla Dzieci pomiędzy 8 a 22 maja 2021 r.
  4. Czekać na wyniki!

Gdzie znaleźć zagadki?

Zagadka nr 10

Zagdaka nr 9

Zagadka nr 8

Zagadka nr 7

Zagadka nr 6

Zagadka nr 5

Zagadka nr 4

Zagadka nr 3

Zagadka nr 2

Zagadka nr 1

Uwaga! Termin emisji nagrań może zostać wydłużony.

Opublikowano przez w dniu 7 maja 2021 w Aktualności