Wydobyte z cienia – konkurs

Wydobyte z cienia – konkurs

Odważne, dzielne, pomysłowe, mądre… Znacie takie kobiety? Jeśli tak, koniecznie o nich opowiedzcie! Razem stworzymy nagranie o nietuzinkowych „damach, dziewczynach i dziewuchach”, które – mamy nadzieje – staną się inspiracją dla innych.

Co należy zrobić?

By wziąć udział w konkursie należy wykonać krótkie nagranie (trwające maksymalnie 120 sekund). W filmiku Uczestnik opowie o kobiecie, którą uważa za ważną, nietuzinkową, inspirującą, godną upamiętnienia. Może to być osoba powszechnie znana (np. malarka, pisarka, naukowiec, sportowiec) lub ktoś z Twojego najbliższego otoczenia, kogo podziwiasz.

Kto może wziąć udział?

Konkurs adresowany jest do uczennic i uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu myślenickiego.

Terminy:

Termin nadsyłania prac: 11.04.2021 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi do: 20.04.2021 r.

Nagrody:

Wybrane nagrania stanowić będą część filmu o niezwykłych kobietach, który zostanie opublikowany na stronach Organizatorów.

Dodatkowo Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Pulę nagród w konkursie stanowi 5 egzemplarzy książek Anny Dziewit-Meller „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”, ufundowanych przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak oraz cenne upominki rzeczowe.

Odbiór nagród odbywać się będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. J. Kruczka w Myślenicach (ul. A. Mickiewicza 17) w godzinach jej pracy, od dnia ogłoszenia wyników konkursu.

Wysyłanie prac

Krótkie nagrania (trwające maksymalnie 120 sekund) należy przesyłać w formacie mp4 na adres: biblioteka.dzieci@myslenice.pl do dn. 11.04.2021 r. (w tytule maila wpisując: „Wydobyte z cienia”).

Mail powinien zawierać: imię i nazwisko autora pracy, jego wiek oraz numer kontaktowy opiekuna prawnego autora, a także skan poniższej „Zgody”.

W razie problemów z wysyłką pliku, prosimy o kontakt z Organizatorem.

Udział w konkursie oznacza akceptację poniższego regulaminu.

Fundatorem nagród książkowych jest:

Opublikowano przez w dniu 19 marca 2021 w Aktualności


Skip to content