Czytelnia Naukowa – udostępnianie zbiorów

Czytelnia Naukowa – udostępnianie zbiorów

Przypominamy, że nowe zasady korzystania z bibliotek dotyczą także Czytelni Naukowej. Pracujemy inaczej, jednak nadal czekamy na czytelników.

W obecnej sytuacji epidemicznej, nie jest możliwe tradycyjne korzystanie z księgozbioru Czytelni na miejscu oraz wolny dostęp do półek. Dlatego wypożyczamy książki na zewnątrz.

Książki zamówione przez konto on-line oraz wybrane z katalogu https://biblioteka.myslenice.pl/, są przygotowane do odbioru w tymczasowym stanowisku wypożyczeń.

Można także na miejscu skorzystać z pomocy bibliotekarza i dobrać odpowiednie pozycje.

Posiadamy bardzo bogaty księgozbiór z wszystkich dziedzin wiedzy ( min. nauki humanistyczne, społeczne, pedagogika, ekonomia, prawo, finanse, zarządzanie i marketing, medycyna, nauki techniczne, nauki ścisłe, sztuka, sport, językoznawstwo, geografia, historia), który jest cały czas uaktualniany i dostępny w katalogu internetowym.

Wybrane pozycje (4 egzemplarze) wypożyczamy do domu na dwa tygodnie, z możliwością przedłużenia terminu oddania o dwa kolejne – tylko w przypadku braku rezerwacji od innych czytelników. Każdy użytkownik może sam dokonać przedłużenia za pomocą swojego konta on-line oraz telefonicznie (12 272 06 61, wew. 1) lub e-mailem (biblioteka@myslenice.pl).

Serdecznie zapraszamy studentów, uczniów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy!

Opublikowano przez w dniu 5 stycznia 2021 w Aktualności


Skip to content