ZazieleńMy Bibliotekę – konkurs

Konkurs: Imię dla drzewa

Niepowtarzalna okazja: nadaj imię bibliotecznemu drzewu!

W ramach projektu ZazieleńMY Bibliotekę, dofinansowanego przez Gminę Myślenice w ramach Inicjatywy Lokalnej, planowane jest zagospodarowanie przestrzeni obok Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach. W najbliższym czasie zostanie posadzonych pięć drzew. Imiona dla czterech z nich zostaną wybrane przez przedstawicieli różnych grup wiekowych, natomiast piąte, największe, otrzyma imię wybrane przez Czytelników.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Wybierz imię dla drzewa. Imię powinno nawiązywać do wybranego dzieła z polskiej literatury.
  2. Prześlij swoją propozycję na adres: biblioteka@myslenice.pl w tytule maila wpisując „Imię dla drzewa”  lub w wiadomości prywatnej na fanpage’u Biblioteki.
  3. Zachęć znajomych do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepsze imię. Głosowanie odbywać się będzie za pośrednictwem strony internetowej Biblioteki w dn. 1-7.10.2020 r. Imię, które otrzyma najwięcej głosów, zostanie nadane drzewu, co zostanie uwiecznione na specjalnej, pamiątkowej tabliczce. Autor zwycięskiej propozycji otrzyma nagrodę.

Terminy:

24-30.09.2020 r. – zgłaszanie propozycji imion dla drzewa