Wernisaż wystawy “Lamparium”

21 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy Leszka Górskiego “Lamparium”.

Leszek Górski to fotograf z 35 letnim doświadczeniem. Autor tekstów, na swoim blogu pisze: Fotografia jest medium przewrotnym. Z jednej strony bardzo prostym do opanowania, prawie bezobsługowym, jeżeli dysponuje się odpowiednim sprzętem; z drugiej strony niełatwo osiągnąć w nim interesujące rezultaty, nie wspominając już o mistrzostwie…. Jeżeli w swojej działalności fotograficznej dotarłeś/dotarłaś do pewnej granicy i szukasz inspiracji dla dalszego rozwoju; lub wręcz przeciwnie, jesteś podejrzanie zadowolony/zadowolona z efektów swojej pracy, to być może ten blog jest właśnie dla Ciebie.
Górski to również współpracownik magazynu pokochajfotografie.pl gdzie publikuje teksty na tematy związane z fotografią.
Autor projektów: Matematyka i fotografia, Pejzaże przewrotne, Elektryczność uczłowieczona, Czarnobylska strefa zero i wiele innych.

Opublikowano przez w dniu 16 stycznia 2020 w Aktualności