Konkurs Mega Matma

Konkurs Mega Matma

Zapraszamy do udziału w Konkursie "Matma jest mega", organizowanym w ramach projektów „MegaMatma uczy w bibliotece”!

Znajdź matematykę w swoim otoczeniu i przedstaw ją w formie multimedialnej.

KROK 1
Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach, która bierze udział w projekcie "MegaMatma uczy w bibliotece". Skorzystaj z e-zasobów matematycznych i bezpłatnie ucz się matematyki, powtarzaj materiał, przygotuj się do sprawdzianu lub nadrabiaj zaległości z poprzednich lat.

Poznawaj e-zasoby MegaMatma.pl, pochłaniaj wiedzę, rozwiązuj klasówki i szukaj inspiracji na naszej stronie. Zastanów się nad multimedialnym przedstawieniem matematyki w Twoim otoczeniu.

KROK 2
Złoś się do konkursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Matma jest mega – zgłoś się! w terminie od dnia 15 kwietnia 2014 roku od godziny 12:00 do dnia 31 lipca 2014 roku do godziny 23:59. Pamiętaj, aby zapoznać się z Regulaminem konkursu.

KROK 3
Przystąp do realizacji swojego pomysłu. Samodzielnie lub w grupie wykonaj zadanie "Znajdź matematykę w swoim otoczeniu".

Efektem pracy mogą być:
    filmik o matematyce,
    multimedialny album ze zdjęciami,
    prezentacja multimedialna.


Najważniejsze! Praca musi nawiązywać do matematyki, jej zastosowań w życiu codziennym, w środowisku stworzonym przez człowieka i naturę. Poszukaj inspiracji na stronie MegaMatma.pl.

Prace konkursowe zostaną opublikowane na specjalnie przygotowanych stronach konkursowych organizatorów: www.biblioteki.org, MegaMatma.pl.

Opublikowano przez w dniu 20 czerwca 2014 w Bez kategorii


Skip to content