Orange dla bibliotek

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek

Dzięki wsparciu fundacji Orange w naszej bibliotece możecie Państwo bezpłatnie korzystać z internetu. Program „Akademia Orange dla bibliotek” ma na celu wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania. W ramach programu prowadzone są m.in. warsztaty komputerowe dla seniorów oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Przez dwanaście tygodni, nasi seniorzy mieli także okazję uczestniczyć w projekcie edukacyjno-animacyjnym "Spotkania z pasjami".

Projekt realizowany jest zarówno w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach, jak i we wszystkich filiach biliotecznych na terenie miasta i gminy (tj. Trzemeśnia, Jawornik, Krzyszkowice, Głogoczów). Dzięki uczestnictwu w programie nasze biblioteki stają się nowoczesnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Opublikowano przez w dniu 20 stycznia 2014 w Bez kategorii