Urodziny misia

W sobotę 30 listopada nasza biblioteka miała okazję do świętowania, a powodem był miniony Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zaproszone na tę uroczystość dzieci przybyły wraz ze swymi przytulankami. Każde indywidualnie przedstawiło siebie i swoją maskotkę. Później przyszedł czas na szereg zabaw m.in. w kółeczku, zagadki. Z racji tego, że cała zabawa odbyła się w bibliotece nie zapomniano również o misiach mieszkających w książkach. Dzieci zostały zaproszone na oglądanie króciutkich bajek. Śmiechu było co niemiara. Następnie rozpoczęły się zajęcia plastyczne, w których najmłodsi dekorowali z pomocą rodziców czapeczki dla siebie, bądź misia. Równocześnie nieco starsze dzieci uczestniczyły w zajęciach kulinarnych – przygotowując mały poczęstunek. Nie zabrakło także urodzinowego tortu, który wszystkim bardzo smakował. Dzieci były zadowolone i uśmiechnięte. Będzie też co wspominać, o czym świadczą pamiątkowe zdjęcia.

Opublikowano przez w dniu 2 grudnia 2013 w Bez kategorii