I Warsztaty komiksu

Dnia 15 marca odbyły się w naszej bibliotece I warsztaty sztuki komiksu zorganizowane w ramach konkursu "Fantastyczna Biblioteka".

Prowadził je Artur Wabik – polski artysta sztuk wizualnych, publicysta, badacz popkultury. Wydawca komiksu i literatury fantastycznej. Związany ze street artem, autor murali i instalacji w przestrzeni publicznej. Absolwent historii sztuki UJ.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz na II spotkanie, 23 marca o ogdz. 12.00, które poprowadzi Agnieszka Piksa- absolwentka Wydziału Grafiki ASP w Krakowie i Universitatu de Arta si Design w Cluj-Napoca. Zajmuje się rysunkiem i ilustracją, realizuje autorskie komiksy, eksperymentuje z językiem; tworzy obiekty, instalacje, „chmury pojęciowe” oraz „nibyfilmy”.

Opublikowano przez w dniu 16 marca 2013 w Bez kategorii