Angielski z Internetu

Angielski z Internetu

W „Czytelni Komputerowej” zapewniamy dostęp do internetowej platformy edukacyjnej umożliwiającej naukę języka angielskiego dla dorosłych. Jest uzupełnieniem podobnego rozwiązania oferowanego już od kilku miesięcy przez MBP, lecz przeznaczonego dla dzieci. Dostęp do obu z nich jest oczywiście bezpłatny.
Na kilku stanowiskach utworzyliśmy w systemie Windows osobne konto: angielski. Hasło dostępu do konta jak i dane potrzebne do zalogowania się w systemie edukacyjnym każdorazowo udostępnia dyżurny bibliotekarz. W przypadku jakichkolwiek kłopotów związanych z wejściem aplikacji służymy pomocą.
Po wejściu stronę www.angielski123.pl należy się zalogować. Sam proces uczenia się współpracy ucznia z systemem jest prosty i intuicyjny. Nauka zaś zaczyna się od… egzaminu. Kurs podzielono bowiem na 16 poziomów (na każdy z nich przypada 22 lekcji), system więc musi zakwalifikować ucznia na jeden z nich. Mocną stroną programu jest moduł sprawdzania wymowy. Daje on unikatową możliwość korygowania popełnianych błędów. Naukę dodatkowo urozmaicają rozmaite multimedialne atrakcję.
A zatem 1,2,3 i do nauki! (TD)

Opublikowano przez w dniu 10 października 2012 w Bez kategorii


Skip to content