OFERTA WAKACYJNA

ANGIELSKI DLA DZIECI.
Naukę języka angielskiego warto zacząć możliwie wcześnie. Łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać. Nie każdego stać na lekcje dla najmłodszych, nie każdy też ma czas by w nich współuczestniczyć. Rozwiązaniem problemu może okazać się komputer.
A jeśli tak, to zapraszamy do naszej „Czytelni Dziecięcej” Biblioteki Publicznej w Myślenicach. Tam bowiem ulokowano dwa komputery, wyposażone w dostęp do internetowego systemu edukacyjnego, pozwalającego dzieciom na naukę podstaw języka angielskiego.
Biblioteczne PC-ety z pośrednictwem Internetu udostępniają specjalny serwis edukacyjny stworzony przez specjalistów z myślą o dzieciach. Styl nauki, sposób przekazywania treści oraz cała towarzysząca im otoczka multimedialna, precyzyjnie uwzględniają możliwości poznawcze najmłodszych . I właśnie dlatego komputer chętniej bawi niż uczy. Demonstruje scenki z życia dzieci, proponuje gry, ba nawet piosenki. Stawia tylko jeden warunek. Wszystko to: wypowiadane zdania, wyświetlane zagadki, wygrywane piosenki, dostępne są wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Na szczęście, od czasu do czasu, przede wszystkim z myślą o autentycznych debiutantach, komputer wyświetla polskojęzyczne podpowiedzi.
Z systemu można skorzystać bezpłatnie, w godzinach pracy biblioteki. W przypadku większego zainteresowania programem udostępniamy go również na dodatkowych stanowiskach w „dorosłej” „Czytelni Internetowej”, sąsiadującej z „Czytelnią Dziecięcą”.

Z FunEnglish można skorzystać także w naszych Filiach w Głogoczowie, Jaworniku i Trzemeśni w godzinach ich otwarcia.

Opublikowano przez w dniu 6 lipca 2012 w Bez kategorii