OFERTA WAKACYJNA

OFERTA WAKACYJNA

ANGIELSKI DLA DZIECI.
Naukę języka angielskiego warto zacząć możliwie wcześnie. Łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać. Nie każdego stać na lekcje dla najmłodszych, nie każdy też ma czas by w nich współuczestniczyć. Rozwiązaniem problemu może okazać się komputer.
A jeśli tak, to zapraszamy do naszej „Czytelni Dziecięcej” Biblioteki Publicznej w Myślenicach. Tam bowiem ulokowano dwa komputery, wyposażone w dostęp do internetowego systemu edukacyjnego, pozwalającego dzieciom na naukę podstaw języka angielskiego.
Biblioteczne PC-ety z pośrednictwem Internetu udostępniają specjalny serwis edukacyjny stworzony przez specjalistów z myślą o dzieciach. Styl nauki, sposób przekazywania treści oraz cała towarzysząca im otoczka multimedialna, precyzyjnie uwzględniają możliwości poznawcze najmłodszych . I właśnie dlatego komputer chętniej bawi niż uczy. Demonstruje scenki z życia dzieci, proponuje gry, ba nawet piosenki. Stawia tylko jeden warunek. Wszystko to: wypowiadane zdania, wyświetlane zagadki, wygrywane piosenki, dostępne są wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Na szczęście, od czasu do czasu, przede wszystkim z myślą o autentycznych debiutantach, komputer wyświetla polskojęzyczne podpowiedzi.
Z systemu można skorzystać bezpłatnie, w godzinach pracy biblioteki. W przypadku większego zainteresowania programem udostępniamy go również na dodatkowych stanowiskach w „dorosłej” „Czytelni Internetowej”, sąsiadującej z „Czytelnią Dziecięcą”.

Z FunEnglish można skorzystać także w naszych Filiach w Głogoczowie, Jaworniku i Trzemeśni w godzinach ich otwarcia.

Opublikowano przez w dniu 6 lipca 2012 w Bez kategorii


Skip to content